Pajūralio sulčių  spaudykla

 MŪSŲ ŠEIMA VAISIŲ BEI DARŽOVIŲ SULTIS SPAUDŽIA NUO 1999 METŲ.

Spaudykla paskutinį kartą šį sezoną dirbs tik ŠILALĖJE, šeštadienį (lapkričio 04 d.) nuo 9.00 iki 15.00 val.  

 

 

Sultis išpilstome į 1.4, 3 ir 5 litrų talpos Stand-Up Pouch  pakuotes. Taip pat į 3 ir 5 litrų metalizuotus, bei skaidrius Bag-in-Box maišelius su kraneliu.

Stand-Up Pouch pakuotė yra gaminama taip, jog užtikrintų maksimalią joje laikomų skysčių apsaugą nuo išorinio poveikio. Skystis išleidžiamas per kranelį, kuris apsaugo nuo oro patekimo į talpą, iš jos išleidžiant turinį. Tokiu būdu pakuotė ir kranelio veikimo principas kartu prailgina produkto galiojimo laiką prieš atidarant ir atidarius pakuotę. 

  • „Stand-up Pouch“ tipo pakuotė yra storesnėmis sienelėmis, dengtomis aliuminio folija - tai užtikrina apsaugą nuo aplinkos poveikio bei atbaido graužikus.

  • Aukštos spaudos kokybės pakeliai savo spalvomis ir dizainu išsiskiria prekių lentynoje bei skatina vartotoją pasirinkti būtent Jūsų produktą.
  • Maišeliai yra pastatomi, tad Jums nebereikia papildomai mokėti už kartoninę dėžutę.

  • „Stand-up Pouch“ tipo pakuotė yra patogi vartotojui bei „draugiška aplinkai“, kadangi ją paprasta rūšiuoti, gaminant išmetama mažiau anglies dvideginio nei alternatyvioms stiklo ar plastiko pakuotėms.
  • Pakuotė turi 3 skylių rankenėlę, tad vartotojui yra itin patogu ją nešti ir kartu eliminuojama rizika, kad pakuotė bus pažeista nešant ar transportuojant.

Metalizuota Bag-in-Box“ (BIB) pakuotė gaminama iš didelio barjeringumo daugiasluoksnių polimerinių metalizuotų plėvelių taip, jog užtikrintų maksimalią joje laikomų skysčių apsaugą nuo išorinio poveikio. Skystis išleidžiamas per kranelį, kuris apsaugo nuo oro patekimo į talpą, iš jos išleidžiant turinį. Tokiu būdu pakuotė ir kranelio veikimo principas kartu prailgina produkto galiojimo laiką prieš atidarant ir atidarius pakuotę.

  • BIB pakuotė patogi vartotojui bei „draugiška aplinkai“, kadangi ją paprasta rūšiuoti, gaminant išmetama mažiau anglies dvideginio nei alternatyvioms stiklo ar plastiko pakuotėms pagaminti.